Posty

Wyświetlam posty z etykietą intuicja

Milczenie jest....

Obudź mnie. Urodzinowo!

Kształtowanie się samooceny dzień po dniu

Tylko nie być gnuśnym

Przepychanka

Komora hiperbaryczna

Jedno życie

Odpowiednik

Nie bój się siebie

Mały Książę

empatia... czyli #Gdy czuję

Pierwsze wrażenie

Jest bezpiecznie??? Nie jest bezpiecznie

Gdy "się ściemnia" to taka mnie tęsknota za Korą ogarnia